Gola, Slow Olive’e gidiyor.

Ayvalık / Cunda adasında 14 – 17 Nisan arası gerçekleşecek olan Slow Olive etkinliği haberini vermekten mutluluk duyarız!! Gola Derneği bölgedeki danışmanlarından yerel araştırmacı ve fotoğraf sanatçısı Türkün Sümerkan‘nın da Trabzon ve çevresindeki zeytin çeşitliliğini anlatacağı bu güzel etkinliğin programını ve içeriğini aşağıda bulabilirsiniz:

  • 14 Nisan 2016, Perşembe – Ayvalık Cunda Adası, Kültür Merkezi14:30 konuşmaBM Gıda Hakkı özel raportörü / UN special rapporteur on Right to FoodÖmer Madra 15:30 konuşma Yazar, Ölmez Ağacın Peşinde / writer of in Pursuit of the Olive TreePiero Sardo 14 Nisan 2016, Perşembe – Ayvalık Cunda Adası, ManastırZeytin Çekirdekleri Çocuk Orkestrası20:00 film gösterimi Yönetmen: Nilgün Yanık Emiroğlu ve Ramazan Emiroğlu15 Nisan 2016, Cuma – Ayvalık Cunda Adası, Pazar Yeri15 Nisan 2016, Cuma – Ayvalık Cunda Adası, Kültür MerkeziMichele Rumiz moderatör Shir Halpern 11:00 panel Tağşiş Josep Marco Sansano Oussama Belhadi 14:00 panel İyi, Temiz ve Adil Piero Sardo Güven Eken Türkün Sümerkan Artun Ünsal moderatör Ahmet Uhri 20:00 konser
    10:00 panel Envanter oluşturmak Michele Rumiz Nasser Khateeb Ursula Hudson moderatör Mahir Ilgaz Akgün İlhan Nedim Atilla Fareed Tamallah 15:30 sunum Suriye’nin zeytinleri Barbara Massaad Hilal Elver moderatör Utku Zırığ Nasser Khateeb Nedim Atilla moderatör Şemsa Denizsel Artun Ünsal 16 Nisan 2016, Cumartesi Ayvalık Cunda Adası, Kültür MerkeziMilyonda 1, belgesel (2015) 09:00 atölye Zekeriya Sabuncu Çocuk atölyesi
    11:00 gastro atölye Barbara Massaad Antakya Arap mutfağı 14:00 gastro atölye Sasun Estukyan Ayvalık mübadil mutfağı 17:00 gastro atölye Karen Sason ve Gilda Kohen Katılımcılar (alfabetik sıra ile) – Participants ( in alphabetical order)Aisha Mansour birlik lideri / convivium leader Ali Ekber Yıldırım gazeteci / journalist Aşkın Demir gastronom / gastronome Bülent Şık Akdeniz Üniversitesi / Akdeniz University Fareed Tamallah gazeteci / journalist Francesco Matures Yeryüzü Pazarı temsilcisi / Earth Market representative Gül Girişmen Yeryüzü Pazarı temsilcisi / Earth Market representative Hilal Elver B.M. Gıda Hakkı özel raportörü / U.N. special rapporteur on Right to Food Karen Sason gastronom / gastronome Mahmut Koyuncu yönetmen / director Mücahit Taha Özkaya Ankara Üniversitesi / Ankara University Nedim Atilla birlik lideri / convivium leader Nilgün Yanık yönetmen / director Oussama Belhadi zeytinyağı üreticisi / olive oil producer Piero Sardo SF Biyoçeşitlilik Vakfı başkanı / president of the SF Foundation for Biodiversity Saad Dagher Arab Agronomists Association Seda Altuğ Boğaziçi Üniversitesi / Boğaziçi University Shir Halpem Yeryüzü Pazarı temsilcisi / Earth Market representative Türkün Sümerkan Gola Kültür, Sanat ve Ekoloji Derneği Utku Zırığ gazeteci / journalist
  • Zekeriya Sabuncu zeytinyağlı sabun üreticisi / olive oil soap producer
  • Ursula Hudson SF Uluslararası yönetim kurulu üyesi / SF International executive committee member
  • Souhad Azennoud zeytinyağı üreticisi / olive oil producer
  • Şemsa Denizsel aşçı / chef
  • Sasun Estukyan gastronom / gastronome
  • Razan Zuayter Arab Group for the Protection of Nature
  • Özlem Lesport eğitmen / instructor
  • Ömer Madra iklim aktivisti / climate activist
  • Nicholas Coleman zeytinyağı tadımcısı / olive oil sommelier
  • Nasser Khateeb EcoPeace Middle East
  • Michele Rumiz SF Balkanlar, Türkiye ve Orta Doğu koordinatörü / SF, Balkans, Turkey and Middle East Coordinator
  • Mahir Ilgaz 350.org
  • Josep Marco Sansano birlik lideri / convivium leader
  • Güven Eken birlik lideri / convivium leader
  • Gilda Kohen gastronom / gastronome
  • Fatma Kürşat gastronom / gastronome
  • Erhan Keleşoğlu İstanbul Üniversitesi / İstanbul University
  • Barbara Massaad Aşçı, birlik lideri, yazar / chef, convivium leader, writer
  • Artun Ünsal yazar, araştırmacı, uzman / writer, researcher, expert
  • Akgün İlhan Su Hakkı kampanyası / Right to Water campaign
  • Ahmet Uhri Dokuz Eylül Üniversitesi / Dokuz Eylül University
  • İzmir Seferad mutfağı
  • Fatma Kürşat
  • 15:30 gastro atölye
  • İstanbul Ermeni mutfağı
  • Aşkın Demir
  • 12:30 gastro atölye
  • Lübnan mutfağı
  • 17 Nisan 2016, Pazar – Ayvalık Cunda Adası, Taş Kahve önü
  • Özlem Lesport
  • 12:00 atölye
  • Zeytinyağlı sabun yapım atölyesi
  • 17 Nisan 2016, Pazar – Ayvalık Cunda Adası, Kültür Merkezi
  • Yönetmen: Mahmut Wenda Koyuncu
  • 20:00 film gösterimi
  • Sasun Estukyan
  • Barbara Massaad
  • 18:00 panel Gastronomide zeytin
  • Razan Zuayter
  • Fareed Tamallah
  • 16:30 panel Toprak gaspı
  • Seda Altuğ
  • Erhan Keleşoğlu
  • 14:30 sunum Filistin’in zeytinleri
  • 14:00 sunum Mübadele
  • Saad Dagher
  • Ömer Madra
  • 11:30 panel 2050 yılında zeytin
  • Mücahit Taha Özkaya
  • Artun Ünsal moderatör
  • 16 Nisan 2016, Cumartesi – Ayvalık Cunda Adası, Kültür Merkezi
  • Sema Moritz
  • 15 Nisan 2016, Cuma – Ayvalık, Taksiyarhis Anıt Müzesi
  • Nedim Atilla
  • 17:00 panel Zeytin, miras varlığımız
  • 16:30 sunum Folklor
  • Bülent Şık
  • Razan Zuayter moderatör
  • Ali Ekber Yıldırım
  • Souhad Azennoud
  • Nicholas Coleman moderatör
  • Gül Girişmen
  • Francesco Matures
  • 09:00 panel Yeryüzü Pazarları
  • 08:00 Zeytinin Biyoçeşitliliği, bir Sergi
  • Ölümsüz Z, belgesel (2016)
  • 14 Nisan 2016, Perşembe – Ayvalık Cunda Adası, Kültür Merkezi
  • 18:30 konser
  • Slow Food Biyoçeşitlilik Vakfı başkanı / president of the Slow Food Foundation of Biodiversity
  • 16:00 konuşma
  • Artun Ünsal
  • İklim İçin kampanyası / For the Climate campaign
  • 15:00 konuşma
  • Hilal Elver
  • 13:00 açılış konuşmaları