İstanbul Karadeniz Müzik ve Sanat Festivali

Bu proje önerisi geniş bir katılımcı kitlesine çağrıdır: Sivil toplum örgütleri kendi misyonlarını ileri taşımayı, bu çerçevede ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda organizasyonlar başlatmayı amaçlamaktadırlar; politikacılar da toplumsal yapı içerisinde kültür faaliyetlerine öncülük etmekle yükümlüdürler. Akademik enstitülerin uluslararası araştırma programlarını desteklemektedir. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı birçok araştırma grubu, uzman, gazeteci ile ilgi ve girişimciliklerini harmanlayabilmiş kişiler Karadeniz, Balkanlar ve Kafkaslar’da gözlem ve araştırmalar yapmaktadır. Sanatın kültürlerarası diyaloga katkısıyla Karadeniz ve Kafkas halkları arasındaki iletişimin güçlenmesi, bölgedeki devletlerin birbirleriyle olan diyaloglarını geliştirmesi, bununla birlikte varolan değerleri daha iyi anlayarak sorunların çözümüne bu yeni bakış açısını da dahil etmesi ve yine halklar arasında uluslararsı bir bağ oluşturulması bu projenin asıl amacıdır. Bölge eşsiz tarihi ve değerleriyle olduğu gibi uzun isyanların, toplumsal değişimlerin ve çekişmeli siyasi ilişkilerin merkezi olmasıyla da ayrıca özel bir bölgedir.

Gola Kültür, Sanat ve Ekoloji Derneği; bu özel bölgeyi kapsayan Karadeniz’ de yeni bir müzik dans ve sanat festivali başlatmak istiyor. Gelecek yıllarda festival kapsamında Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Yunanistan, Makedonya, Bosna-Hersek, Hırvatistan, Sırbistan, Kosova, Moldovya, Macaristan ve Türkiye gibi Karadeniz bölgesi ülkelerinin projede yer alması amaçlanıyor. İlk yılında oataya çıkacak başarıyla sonraki yıllarda Rusya yönetiminde bulunan Kuzey Kafkas halkları da projeye dahil edilmesi hedefleri arasında…

Proje, bölge halkları arasındaki gelişen diyalogun kültür ve sanat alanlarındaki güçlü etkisini vurgulayarak yeni somut açılımlara dikkat çekiyor. Bu ve bunun gibi çeşitli yollarla yakın gelecekte Karadeniz’de kültürel farkındalık yaratılabilir.

Tohum ekme ve tarlayı sürme arasındaki ilişki, toplumlar arasında sosyal yaşam alanı, eğitim seviyesi ve kültürler arasındaki küçük farklılıkları daha görünür kılan iletişim teknolojisinin kullanılıyor olma derecesine bağlı olarak farklılıklar gösterir. Proje; kültürel ve ekolojik bağlamda benzer toplumlar, sosyal ağlar ve profesyonel sivil toplum örgütleri arasında diyalogu geliştirecek bir etki yaratmayı amaçlamaktadır. Bu yaklaşım, halklar arasındaki kültürel diyalogu güçlendirmek için daha gerçekçi noktalar ve kullanılabilir ölçekler sunar. Yerel üreticiler ve paydaşların uluslar-arası düzeyde kültür değişim programlarına teşvik edilerek işbirliği yapıyor hale gelmesi projenin daha iyi anlaşılmasına yardımcı olacağı gibi zamanla katılımı da artıracaktır. Sivil toplum örgütlerinin yanısıra yerel ve bölgesel devlet kuruluşları da bu projeyi sahiplenmede pay sahibi olabilirler.

Festivalin ilk yılında projeye dahil olan ülkelerin genellikle kadın sanatçılarına yer verilmesi planlanıyor. Bölgesel ve kültürel gençleştirmeyi destekleyerek sonraki yıllar boyunca sürdürmeyi hedeflediğimiz festivallerde düzenleyeceğimiz etkinliklerde de kadın sanatçılar ve sanat ön planda olacak. Önemli desteklerle festivalin ilki 12-14 Ekim 2012’de İstanbul’da gerçekleşecek.

Integration Specialist I or II at Sea cheap nfl jerseys Mar Community Health Centers in Seattle

Full time position available in Seattle. MSW, cheap jerseys MA, MS with 2 years of experience working with patients with behavioral health needs. Licensure or associate licensure with the State of Washington is cheap jerseys required for this position. The Integration Specialist I cheap nfl jerseys or II function as a core member of the Patient Centered Health Home Team. Additionally, is a member of a Clinical Care Team that is a collaborative care team that involves the patient, the patient primary care provider, medical/nursing staff, and behavioral health staff. S/he is responsible for providing assessments and screenings, and brief interventions for those with co morbid conditions that can including chronic conditions, substance use disorders and behavioral health concerns. The Integration Specialist I or II is responsible for timely and effective referrals to and communication with both internal Sea Mar services and community based resources, and for facilitating high levels of continuity of care.

Come and be on the cutting edge of working to integrate behavioral health and primary care services!.Articles Connexes:

especially since countries http://clarity-wts.spektermedia.net/ such as China, Japan and Mexico have banned poultry imports from the United States. Some analysts say consumers are probably seeing price increases, not only for cartons of eggs but also for products that contain so called liquid eggs, which http://www.westendlibrary.org/ are used in http://www.mellow-moon.com/index.php/6687.html a variety of products, including mayonnaise and cake mix, and are a major product of Iowa’s poultry industry. About 90 http://ctt.ufro.cl/nuevoportal/?p=3742 percent of http://auschamvn.org/ the more than 25 million chickens that are being destroyed http://www.saborearte.com.mx/?p=17589 in the state produced liquid eggs, and already http://www.fitsnews.com/ the wholesale price http://www.schneider.hr/2015/09/15/cheap-jerseys-cheap-nfl-jerseys-free-shipping-4nj52-wholesale-jerseys-from-china/ for those eggs has http://stophavingaboringlife.com/ nearly doubled from late April. It hit $1.23 a dozen on Wednesday, up http://iamnotachef.com/ from 63 cents a dozen on http://supershine.jp/60000196/ April 22, according to Rick Brown, executive vice president and an egg specialist at Urner Barry, a market research publisher. The federal Department of Agriculture’s weekly report suggested that sharp increases for liquid eggs may be in the offing. Major companies that use liquid eggs have started
your best childhood memory? When I asked Susannah Ulrich to "go with me" in 7th grade and she said "yes." I was so excited, I bruised http://www.familiesfightingflu.org/2015/09/15/cheap-jerseys-cheap-jerseys-china-free-shipping-8vr38-wholesale-jerseys-from-china/ my palm from high fiving. C don’t be a pervert! What was your worst childhood memory? When Susannah Ulrich dumped me two months later. I http://www.coloradoyurt.com/cheap-jerseys-wholesale-nfl-jerseys-free-3us715-wholesale-jerseys-from-china/ listened to so much emo music after. It’s alright http://www.acoloringpages.net/?p=17845 because now she’s married and miserable, so every once http://www.ien-edu.com.au/?p=1291 in a while I call her and say "naneenaneebooboo!" http://www.belliecosrl.it/?p=4970 What the best thing you remember about the http://www.noblemotorsport.co.uk/blog/cheap-jerseys-cheap-wholesale-jerseys-free-shipping-9jw97-wholesale-jerseys-from-china/ last time http://susukambingboncah.com/cheap-jerseys-wholesale-jerseys-from-china-free-7yv548-wholesale-jerseys-from-china/ you were in Honolulu? Last time I came to O to see a girl I cheap fake oakleys was dating. I made her pull her Jeep over on the side of the road and we had sex in a bunch of palm fronds overlooking the water. That’s probably Tuesday for the natives, but for me it was one of http://www.realcapitalsolutions.com/2015/09/15/cheap-jerseys-wholesale-jerseys-free-shipping-0hc40-wholesale-jerseys-from-china/ life’s unforgettable moments. When did you start doing stand up? I started doing stand up in 2003. I was scared sh!tless, so my friend plied me http://www.inlingua.ad/web/cheap-jerseys-nfl-jerseys-free-shipping-1ql48-wholesale-jerseys-from-china/ with about 7 shots, then I went up to