Önemli Duyuru!

10. yılda, biz İMECE dedik, bir yıl boyu İMECE’yi anlamaya ve anladıklarımızı en iyi şekilde, sizlerle paylaşmaya hazırlandık. Bugün ise, içinde bulunduğumuz hassas ve kırılgan dönemin üzerine bir de doğal afet ile karşı karşıyayız… Hopa ve Arhavi’de birçok insanın yardıma ihtiyacı var. Üstelik sağanak yağmur devam ediyor… Bu koşullar altında, GOLA ekibi olarak, Yeşil Yayla Festivali programını İPTAL ETTİĞİMİZİ duyuruyoruz… Biz; GOLA yönetim kurulu, üyelerimiz, gönüllülerimiz, katılımcılarımızla ve şu ana kadar buraya gelen ve yine de gelmek isteyenlerle beraber olacağız. Ve hep birlikte HOPA’ya İMECE’ye gideceğiz.
Doğadan uzaklaşan insanın başına gelenleri, ellerimizle kaybettiklerimizi, doğaya saygıyı nerde unuttuğumuzu, afetlere sebep olan olgunun doğanın kendisi değil, onu yok sayan, her türlü yapılaşmayı ona hükmedebileceği yanılgısıyla gerçekleştiren, onu hoyratça tüketen biz insanların oluşturduğu kısır ve yok edici döngüyü detaylarıyla konuşacağız…
Her türlü sorularınız için golader@gmail.com’dan mail atabillir ya da 0537 485 23 02 nolu telofondan bize ulaşabilirsiniz.